POKUD SAMI BUDEME CHTÍT ...?

Vše, k čemu se odhodláme je pouze na nás. Když nabereme více odvahy a rozhodneme se mít více zkušeností tak to tak také bude. Kde chceme pracovat si vybíráme taky sami. S kým budeme žít si také vybíráme sami. To, že neodejdeme z nefunkčního vztahu si také vybíráme sami … Pokud se pro cokoliv rozhodneme, je to jen na nás. Pokud se rozhodneme „BÝT VÍTĚZI“ je to naše volba a mělo by to být naše neoblomné rozhodnutí, za kterým si budeme stát „stůj, co stůj.“ Stejně jako, když se odhodláme konečně BÝT ŠŤASTNÍ, také je to naše volba.

Kouzlo spočívá v našem uvědomění. Kdy se probudíme k tomu, že si uvědomíme, že jsme tady také a začneme žít sami pro sebe a vážit si svého života. Například nemáme-li vztah a rádi bychom nějaký chtěli, musíme přestat zoufat! Přestat s přáteli a blízkými řešit, že to, po čem toužím stále nemám. Neutápět se v nedostatku a té energii, kterou vlastně nechceme.

Rada zní:

  1. Přestat si všímat toho, co nás uvádí do tohoto emočního stavu beznaděje.
  2. Přestat o tom hovořit. Když se sami v rozhovoru přistihnete, změňte téma
  3. Začít se naplno věnovat svým zájmům.
  4. Pro ty z vás, kterým nevadí pomyšlení na budoucnost, si mohou představovat, jaké to je být ve vaší vysněné budoucnosti, kterou by jste chtěli. Protože silou představivosti – vizualizace se hlouběji ponoříte do této emoce, která ve vás musí vytvářet pocit radosti. Pokud je tomu naopak a jen by vás to stresovalo, nedělejte to.
  5. Pokud se rozhodnete cvičit svoji mysl, začněte hned! Sbírejte informace v knihách, filmech, článcích, rozhovorech. Drylujte a učte se!

 Pokud se budete chtít …, bude váš život smysluplnější a šťastnější.